0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe Euro Group C
England
-
-
Slovenia
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Denmark
-
-
Serbia
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Europe Euro Group D
Netherlands
۲
۳
Austria
Finished
۱۹:۳۰
France
۱
۱
Poland
Finished
۱۹:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Gimcheon Sangmu FC
۲
۰
Daejeon Citizen
Finished
۱۴:۰۰
Suwon City
۱
۰
Gwangju FC
Finished
۱۴:۰۰
  Brazil Serie B
Sport Club do Recife
۱
۲
Novorizontino SP
Finished
۰۱:۳۰
  China Super League
Wuhan Three Towns
۰
۲
Shanghai Port FC
Finished
۱۵:۳۰
Henan FC
۱
۰
Qingdao West Coast FC
Finished
۱۴:۳۰
Shenzhen Peng FC
۳
۲
Zhejiang Professional FC
Finished
۱۵:۰۵
Nantong Zhiyun
۱
۱
Tianjin Jinmen Tigers
Finished
۱۵:۰۵
  Egypt Premier League
Al Ahly Cairo
۲
۰
El Zamalek
Finished
۱۹:۳۰
  Morocco Coupe du Trone
Raja Casablanca
-
-
MCO Mouloudia Oujda
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Uzbekistan Super League
FC Olimpik Tashkent
۲
۰
Surkhon Termez
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Serie C
AA Aparecidense
۲
۲
Nautico Capibaribe
Finished
۰۲:۳۰
ABC Futebol Clube
۳
۱
Remo PA
Finished
۰۲:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Sportivo AC Las Parejas
۰
۱
CA el Linqueno
Finished
۰۲:۰۰
Club Sportivo y Biblioteca Athens
۲
۲
Deportivo Camioneros
Finished
۰۳:۰۰
  Brazil Brasileiro U20
Atletico Mineiro U20
-
-
Cruzeiro EC U20
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Santos FC U20
۱
۱
EC Bahia U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Copa Paulista
Botafogo SP
۰
۲
Monte Azul SP
Finished
۰۱:۳۰
  Peru Liga 2
CD Universidad San Martin de Porres
۲
۲
UCV Moquegua
Finished
۰۰:۰۰
  Republic of Korea K-League 2
Jeonnam Dragons
۱
۱
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۴:۰۰
Gyeongnam FC
۰
۰
FC Anyang
Finished
۱۴:۰۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۰
۴
Chungnam Asan
Finished
۱۴:۰۰
  Finland Suomen Cup
FC Haka Valkeakoski
۱
۰
PK-35 Helsinki
Finished
۱۸:۳۰
KPV Kokkola
۲
۱
FC Lahti
Finished
۱۹:۰۰
Pepo Lappeenranta
۱
۵
KuPS Kuopio
Finished
۱۹:۰۰
FC Inter Turku
۶
۱
GrIFK Grankulla
Finished
۱۹:۰۰
VJS Vantaa
۰
۲
AC Oulu
Finished
۱۹:۳۰
Seinäjoen Jalkapallokerho
۵
۱
VPS Vaasan Palloseura
Finished
۱۹:۳۰
  World Friendly Club Matches
MFK Ruzomberok
۱
۱
Rapid Bucuresti
Finished
۱۹:۳۰
FC Winterthur
۴
۱
FC Baden
Finished
۱۹:۳۰
FV Illertissen
۱
۲
SGV Freiberg
Finished
۱۹:۳۰
FK Shkendija 79
۰
۲
KF Llapi Podujeve
Finished
۱۹:۳۰
FC Ismaning
۰
۴
Turkgucu Munchen
Finished
۲۰:۰۰
FC Thun
۳
۰
Stade Nyonnais
Finished
۱۹:۰۰
Liege FC
۲
۰
RFC Raeren-Eynatten
inprogress
۲۰:۳۰
Elgin City
-
-
Keith
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
NK Maribor
۳
۰
FK Buducnost Podgorica
Finished
۱۸:۳۰
Ballyclare
۰
۰
The New Saints FC
inprogress
۲۲:۰۰
FK Jablonec nad Nisou 97
۱
۱
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۷:۳۰
NK Celje
۲
۰
CS Corvinul Hunedoara
Finished
۱۹:۰۰
FC Livingston
-
-
Broxburn Athletic F.C.
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
TSV Abtswind
۲
۲
FC Wurzburger Kickers
inprogress
۲۰:۳۰
FK MAS Taborsko
۲
۱
MKF Chrudim
Finished
۱۲:۳۰
IFK Goteborg
۱
۰
IFK Norrkoping
Finished
۱۹:۳۰
SV Naunhof 1920
۰
۴
FSV Zwickau
inprogress
۲۰:۳۰
FC Rapperswil Jona
۱
۱
FC Langenthal
inprogress
۲۰:۴۵
  Vietnam V-League
Becamex Binh Duong FC
۱
۱
Binh Dinh
Finished
۱۳:۳۰
Song Lam Nghe An
۱
۱
Hong Linh Ha Tinh
Finished
۱۳:۳۰
Lam Son Thanh Hoa
۰
۵
The Cong Viettel FC
Finished
۱۳:۳۰
Hai Phong
۰
۱
Ha Noi
Finished
۱۳:۳۰
Nam Dinh
۵
۱
Sanna Khanh Hoa
Finished
۱۳:۳۰
Cong Anh Ha Noi
۵
۰
Hoang Anh Gia Lai
Finished
۱۳:۳۰
Ho Chi Minh
۱
۰
BHTS Quang Nam
Finished
۱۳:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
3 de Febrero
۰
۰
Independiente FBC
inprogress
۲۲:۰۰
Fernando de la Mora
۰
۰
Club Atletico Tembetary
inprogress
۲۲:۰۰
  United States USL League Two
Utah United
۱
۱
Albion Colorado
Finished
۰۴:۳۰
AHFC Royals
۲
۲
Twin City Toucans
Finished
۰۳:۳۰
  Mongolia Cup
FC Ulaanbaatar
۲
۳
Khoromkhon Klub
Finished
۱۱:۳۰
Deren
۱
۲
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۴:۳۰
  Mozambique Mocambola
Brera Tchumene FC
۳
۰
Baia Pemba
Finished
۱۶:۰۰
  Ecuador Serie B
San Antonio FC Cotacachi
-
-
Manta FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Iceland U19 League
Breidablik/Augn/Smari U19
۱
۱
Throttur Reykjavik U19
inprogress
۲۱:۳۰
Leiknir/KB U19
۰
۰
Fjolnir U19
inprogress
۲۱:۳۰
IA/Kari/Skallag U19
۰
۰
HK/Ymir U19
inprogress
۲۲:۰۰
  Argentina Primera Nacional
Atlanta
۱
۰
Almirante Brown de Lules
Finished
۰۰:۴۰
  Finland Kakkonen Lohko A
Myllykosken Pallo -47
۱
۰
PPJ Helsinki
Finished
۱۹:۳۰
  Kyrgyzstan Premier League
FC Talant
۱
۲
FC Alay
Finished
۱۶:۰۰
  Chile Copa Chile
CSD San Antonio Unido
-
-
Universidad de Chile
inprogress
۰۲:۳۰
  Malaysia MFL Cup U23
Selangor FC II
۲
۱
Penang U23
Finished
۱۲:۳۰
Kedah II
۰
۲
Kelantan U23
Finished
۱۲:۴۵
Kuala Lumpur FA U23
۱
۱
Kuching City U23
Finished
۱۳:۰۰
  Gambia Division 2
Kanifing East FC
۱
۰
Immigration FC
Finished
۲۰:۰۰
Gunjur United
۰
۰
Elite United
Finished
۲۰:۰۰
  Sweden Division 1 Sodra
Lunds BK
۲
۲
Torns IF
inprogress
۲۰:۳۰
  Argentina Primera Nacional Reserves
Villa Dalmine Reserves
۱
۳
Argentino Merlo Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Yupanqui Reserves
۲
۰
Leandro N. Alem Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Muniz Reserves
۲
۱
JJ Urquiza Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Argentino de Rosario Reserves
۲
۰
Defensores de Cambaceres Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Puerto Nuevo Reserves
۵
۰
Central Ballester Reserves
Finished
۱۸:۳۰
CA Atlas Reserves
۲
۰
Deportivo Paraguayo Reserves
Finished
۱۸:۳۰
CA Fenix Pilar Reserves
۱
۶
CA Colegiales Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Latvia Virsliga
FK Liepaja
۱
۵
FS Metta/Lu
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A3 Women
Vasco da Gama (W)
۵
۱
Coritiba FBC (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Uruguay Reserve League
Juventud De Las Piedras Reserves
۱
۰
Albion Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
  Bhutan Premier League
Tsirang
۱
۱
Tensung FC
Finished
۱۳:۳۰
  Kazakhstan 2. Division
Jas Qyran
۳
۴
FK KazAST
Finished
۱۷:۳۰
Taraz Reserves
۰
۳
Akas FC
Finished
۱۵:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Sydney University SFC
۳
۵
South Coast Flame FC
Finished
۱۳:۳۰
Bulls FC Academy
۷
۰
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۳:۰۰
  Sweden Svenska Cupen
Herrestads AIF
۱
۰
Vanersborgs IF
inprogress
۲۰:۳۰
Sunnersta AIF
۰
۱
FC Jarfalla
inprogress
۲۰:۳۰
FC Gute
۲
۱
Vasalunds/Essinge IF
Finished
۱۶:۳۰
IK Zenith
۰
۳
Tvaakers IF
inprogress
۲۰:۳۰
IF Haga
۲
۱
Borens
inprogress
۲۰:۳۰
  Australia NPL New South Wales
NWS Spirit FC
۱
۳
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۳:۳۰
  Iceland Urvalsdeild Women
Keflavik (W)
۰
۲
Breidablik Kopavogur (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Throttur Reykjavik (W)
۱
۰
Fylkir Reykjavik (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Thor Akureyri (W)
۰
۰
Valur Reykjavik (W)
inprogress
۲۱:۴۵
  Brazil Baiano 2
SSA FC
۱
۰
Jacobinense BA
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Primera A Women
River Plate (W)
۰
۱
San Luis FC (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Enkopings SK FK
۲
۰
FOC Farsta
inprogress
۲۱:۴۵
  Australia Northern NSW Reserves League
Lambton Jaffas FC Reserves
۴
۱
Adamstown Rosebud Reserves
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
NWS Spirit FC U20
۰
۰
Sutherland Sharks U20
Interrupted
۱۱:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Queensland Lions U23
۴
۳
Peninsula Power U23
Finished
۱۳:۰۰
  Uzbekistan Pro League
FK Kokand 1912
۰
۳
PFC Shurtan
Finished
۱۸:۰۰
  South America Copa America Group D
Brazil
۰
۰
Costa Rica
Finished
۰۴:۳۰
Colombia
۲
۱
Paraguay
Finished
۰۱:۳۰
  India Calcutta Premier Division
Mohammedan SC Reserves
۶
۰
Wari AC
Finished
۱۷:۰۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Smedby AIS
۳
۰
BK Ljungsbro
inprogress
۲۱:۰۰
  Chile Primera Division Women
Universidad de Chile (W)
۷
۱
Audax Italiano (W)
Finished
۰۲:۳۰
  China League 2
Nantong Haimen Codion
۳
۲
Shaanxi Union FC
Finished
۱۵:۰۰
  United States National Premier Soccer League
Miami Dutch Lions FC
۸
۰
Global Soccer Pathways
Finished
۰۳:۰۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 3
Sakhalin Sakhalinsk
۳
۰
FC Kompozit Pavlovskiy Posad
Finished
۰۴:۳۰
Arsenal Tula II
۱
۱
Spartak Tambov
Finished
۱۴:۳۰
FK Kosmos
۰
۱
Dynamo Vladivostok
Finished
۱۶:۳۰
FC Salyut Belgorod
۱
۱
FK Kvant Obninsk
Finished
۱۷:۳۰
Kolomna
۰
۳
Khimki II
Finished
۱۸:۰۰
FC Ryazan
۰
۰
Strogino Moscow
Finished
۱۸:۳۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 2
FC Irkutsk
۱
۰
Rodina Moscow
Finished
۱۲:۳۰
Dinamo Moscow II
۱
۲
FK Baltika Kaliningrad
Finished
۱۷:۳۰
Chertanovo Moscow
۴
۱
FK Yenisey Krasnoyarsk II
Finished
۱۷:۳۰
Dinamo Saint-Petersburg
۲
۱
Torpedo Vladimir
Finished
۱۸:۰۰
FK Spartak Moscow II
۶
۰
Zvezda Sankt-Peterburg
Finished
۱۸:۳۰
Dynamo Vologda
۵
۱
Znamya Truda OZ
Finished
۱۸:۳۰
Zenit St Petersburg II
۱
۰
FC Tver
Finished
۱۸:۳۰
Saturn Ramenskoye
۲
۰
Luki-Energiya
Finished
۱۹:۳۰
  Norway NM Cup Women
Start (W)
۱
۴
Valerenga (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil Alagoano U20
Satuba Sport Club U20
۰
۱
Desportiva Alianca U20
inprogress
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید